Stan na prodaju Futog 43m2, 570560
Šifra: #570560
Pregledano: 30
Kategorija: Stanovi
Cena
65.680 €
Kvadratura
43 ㎡
Struktura
Jednoiposoban
Više detalja

NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil AgencijeNovi Sad, Reg.br. 711
Postavite pitanje o nekretnini
Nema slika za izabranu nekretninu
Opis Nekretnine
Na prodaju komforan dvosoban stan od 43m² na početku Futoga, u mirnoj i prijatnoj lokaciji idealnoj za život. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji, sa odličnim materijalima i opremom. U fazi je izgradnje, uskoro useljiv - savršena prilika da obezbedite svoj novi dom na vreme. Moguća kupovina putem redovnog stambenog kredita, kao i kredita za mlade. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.
Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Nekretnina je uknjižena
Šifra
570560
Kvadratura
43 m2
Cena
65.680 €
Cena po m2
1.527,44 €
Stanje nekretnine
Novogradnja
Sprat
0 / 1
Način grejanja
Daljinsko
Grejanje
Gas